Laura Winter
F1 reportérka
Jedna z neznámějších moderátorek Formule 1 je právě Laura Winter. Ačkoliv se primárně zaměřuje na Formuli 1, objevuje se také v přenosech z rugby či cyklistiky. Před svým vstupem do světa Formule 1 se věnovala celé řadě sportů, včetně netballu, tenisu, kriketu, fotbalu či cyklokrosu. Svou moderátorskou kariéru ve Formuli 1 odstartovala v roce 2019 na Velké ceně Belgie. Laura je hlasitou zastánkyní žen v motorsportu, což pravidelně zdůrazňuje v živém vysílání, rozhovorech i na sociálních sítích. Velký ohlas fanoušků si získal její komentář během Velké ceny Saudské Arábie 2024, kdy reagovala na kauzu bývalého ředitele Redbullu Christiana Hornera v případu sexuálního obtěžování kolegyně. V jednom z živých vysílání pronesla: „Ženám a dívkám v motorsportu, obrovskému a rostoucímu počtu fanynek v tomto sportu, zde je velmi dobrá připomínka pro nás všechny. Jsme tu, abychom zůstaly, a jsme přesně tam, kam patříme.“